Polskie szpitale są coraz bardziej nowoczesne i coraz lepiej zarządzane.
Profesjonalizm, zdolności ekonomiczne, umiejętności miękkie, wizja oraz otwarcie na innowacje – tych cech nie brakuje managerom szpitali w Polsce. Z wielką radością zauważamy, że poza dbaniem o wyniki finansowy zarządcy placówek sprawnie komunikują się z personelem, dbają o wizerunek ośrodków, pozostają otwarci na nowe technologie lecznicze, zapewniają personelowi możliwość rozwoju oraz – co bardzo ważne – wybierają terapie, które realnie pomagają pacjentom.
Transplantacja mikrobioty jelitowej spełnia wszystkie powyższe założenia, zapewniając:
88% – aż tylu pacjentów z infekcją Clostridioides difficile jest hospitalizowanych w Polsce ze względu na dużą oporność bakterii na metronidazol, częste współwystępowanie innych chorób oraz często ciężki przebieg choroby. Wycena leczenia CDI przez Narodowy Fundusz Zdrowia najczęściej nie pokrywa kosztów, które realnie generuje pacjent zakażony C. difficile, gdyż najczęściej wielochorobowość wymusza stosowanie wielu długotrwałych procedur.
Według badań duńskich i brytyjskich:
Jeżeli pacjent w Twojej placówce wymaga zastosowania preparatu mikrobioty jelitowej ze względu na zakażenie Clostridioides difficile lub w innym wskazaniu, jeśli uzyskałeś(aś) zgodę komisji bioetycznej skontaktuj się z nami. Napisz do nas wiadomość w zakładce kontakt, zadzwoń, napisz e-maila. Pomożemy w jak najszybszym przejściu części administracyjnych, aby najszybciej jak to możliwe dostarczyć materiał dla leczenia pacjenta.